HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

Zásady ochrany osobních údajů

FS CODES s r. o., IČ: 25623257 se sídlem Třebohostická 12/1244, 100 00 Praha 10, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 84196 jako "Správce údajů" (dále jen "FS CODES") chce postupovat transparentně, pokud jde o zpracování osobních údajů a soukromí našich zákazníků. Abychom dosáhli tohoto cíle, zveřejňujeme zde tyto Zásady ochrany osobních údajů výhradně za účelem informování našich zákazníků o následujících tématech:

  • Zpracování osobních údajů
  • Důvěrnost údajů
  • Práva subjektu údajů

 

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ("GDPR"). Naše společnost uplatňuje vhodná technická a organizační opatření na ochranu osobních údajů proti náhodnému nebo nedovolenému zničení, náhodné ztrátě, úpravám, neoprávněnému sdělování nebo přístupu.

Služby poskytované společností FS CODES souvisí s prodejem, podporou produktů a servisní činnosti v IT. Aby všechny tyto služby fungovaly, potřebujeme shromažďovat následující informace:

Osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, jsou vyžadovány pro fakturační účely a poskytování našich služeb.
Kontaktní informace a údaje obsažené ve vašich požadavcích v systému HelpDesk mohou být vyžadovány za účelem poskytování podpory. V závislosti na způsobu, kterým se nás rozhodnete kontaktovat, můžeme shromáždit vaši e-mailovou adresu, telefonní číslo, podrobnosti o obchodním nebo servisním případu. Můžete být vyzváni k poskytnutí dalších informací, které usnadní poskytnutí servisní podpory. Tyto údaje jsou využívané především v systému HELP DESK.

Důvěrnost údajů

Pro zajištění maximální podpory a dostupnosti našich služeb využíváme přidružené subjekty a partnery.
Informace, které společnost FS CODES zpracovává, mohou být přenášeny našim partnerům a zpět za účelem poskytování služeb, podpory nebo fakturace.
Našimi hlavními partnery jsou HPI, HPE, ESET, VMware a další partneři, kteří jsou uvedeni na našich stránkách

Děláme vše pro to, aby nedocházelo k uchovávání dat delší dobu, než je nezbytné k poskytování služeb či jinými právními předpisy.

Společnost FS CODES implementuje příslušná technická a organizační opatření k zajištění úrovně bezpečnosti, která odpovídá potenciálním rizikům. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili nepřetržitou důvěrnost, integritu, dostupnost a odolnost zpracovatelských systémů a služeb. Pokud však dojde k narušení ochrany údajů, které ohrožuje vaše práva a svobody, jsme připraveni informovat dozorčí orgány i subjekty údajů. Jako subjekt údajů máte právo podat stížnost u dozorčího orgánu.

 

Práva subjektu údajů

Společnost FS CODES podléhá regulaci zákonů České republiky a je vázána právními předpisy o ochraně údajů Evropské unie. Jako subjekt údajů máte nárok na následující práva:

  • právo požádat společnosti FS CODES o přístup k vašim osobním údajům,
  • právo na opravu vašich osobních údajů,
  • pokud jsou nepřesné (máte také právo na doplnění neúplných osobních údajů),
  • právo požadovat vymazání vašich osobních údajů,
  • právo požadovat omezení zpracování vašich osobních údajů 
  • právo podat námitky proti zpracování,
  • právo na přenositelnost dat.

Pokud byste chtěli uplatnit svá práva jako subjekt údajů nebo máte nějakou otázku či obavy, kontaktujte nás nebo nám pošlete zprávu na adresu:

FS CODES s.r.o.
Třebohostická 12/1244
Praha 10
100 00
Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.