HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

HPE storage

Informace a data hrají v našem životě stále významnější roli. Data nejsou jen bezrozměrný údaj o zaplnění Vašeho disku nebo jiného média, ale třeba zcela konkrétní údaje o zákaznících, dodavatelích, cenových nabídkách, dokumenty, technické výkresy, emailová komunikace, fotografie atp. Sběr dat, jejich uchovávání, vyhodnocování a následné využívání je spojeno prakticky se všemi oblastmi lidského života. Datová úložiště jsou tedy významným prvkem, zásadně ovlivňujícím kvalitu a úspěšnost tohoto konání.

Díky specializaci společnosti FS CODES v oblasti integrace, podpory a servisu storage řešení a dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout vhodné řešení pro Váš business v oblasti ochrany, skladování a archivace Vašich dat na technologické platformě Hewlett Packard Enterprise.

Široké spektrum storage produktů distribuované firmou HP prostřednictvím naší společnosti dokáže najít uplatnění ve všech oblastech klientských potřeb jak v oblasti SW tak i HW.

Produktové portofilio storage produktů a jeho rozdělní do různých skupin (segmentů) dle zaměření potřeb zákazníka, jako např. diskové systémy, páskové řešení NAS řešení SW naleznete na níže uvedeném odkaze. 

https://www.hpe.com/us/en/storage.html