HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

Microsoft Exchange Online

Společnost FS CODES doporučuje nasazení mailového serveru MS Exchange Online od předního softwarového dodavatele společnosti Microsoft, který má mnoho výhod jak pro zákazníky, kteří doposud využívali veřejné e-maily tak pro firmy, které uvažují o profesionálním řešení poštovního serveru, který jim poskytuje služby, na které jsou zvyklé nebo které doposud ve svém provozu neměly možnost využít.

Výhody nasazení tohoto poštovního serveru jsou:
Zabezpečení a spolehlivost
Exchange Online nabízí rozšířené možnosti, jak chránit Vaše informace. Filtrování malwaru a nevyžádané pošty chrání poštovní schránky. Možnosti ochrany před únikem informací brání uživatelům, aby omylem odeslali citlivé informace neoprávněným lidem. Globálně redundantní servery, špičkové možnosti zotavení po havárii a bezpečnostní tým expertů sledujících Exchange Online 24 hodin denně: To všechno chrání vaše data. A díky garanci 99,9% dostupnosti s finanční zárukou v podobě smlouvy o úrovni služeb se můžete spolehnout na to, že váš e-mail bude pořád v provozu a funkční.
 
Všechno pod kontrolou
Mějte pod kontrolou prostředí Vaší firmy a získejte výhodnou možnost hostování e-mailu na serverech Microsoftu. Spravujte svoji organizaci efektivně pomocí Centra pro správu Exchange – webového rozhraní s jednoduchým ovládáním. Spouštějte místní službu eDiscovery v Exchange, SharePoint i Skype pro firmy z jediného rozhraní přes centrum eDiscovery.

Pomocí zásad mobilních zařízení můžete vytvořit schválené seznamy mobilních zařízení, vynutit uzamčení kódem PIN nebo odebrat důvěrné údaje společnosti ze ztracených telefonů. A telefonická technická podpora je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Snadné použití a údržba
Pokud chcete poskytnout uživatelům firemní e-mail, který potřebují k práci, je to snadnější než dřív. Automatické opravy snižují nároky na čas a úsilí potřebné k údržbě systému. Nabídněte uživatelům Místní archiv, aby měli všechny svoje důležité údaje na jednom místě. A umožněte jim neomezený přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům ve všech hlavních prohlížečích a na všech zařízeních. Díky integraci s Outlookem mohou využívat rozsáhlé a známé možnosti e-mailu s přístupem offline.
 
Žádné náklady na provoz a nákup HW
Zákazníci již nemusí nakupovat servery pro provoz poštovního serveru a odpadají i náklady s tím spjaté, jako jsou údržba HW, podpora, lidské zdroje, napájení, chlazení, datové centrum atd.  Pouze nakupíte roční službu a ihned fungujete. Stačí pouze koncové zařízení a připojení k internetu a máte vše hned dostupné.
Můžete zvolit ze dvou plánů:
Exchange Online Plán 1
Předplatné na 1 rok pro jednoho zaměstnance/uživatele, 50 GB email, kalendář, osobní archiv, eDiscovery, AV/AS, týmové schránky
 
Exchange Online Plán 2
Předplatné na 1 rok pro jednoho zaměstnance/uživatele, 50 GB email, kalendář, osobní archiv, eDiscovery, AV/AS, týmové schránky. Navíc místní úschovna, neomezený úložný prostor, hostovaná hlasová pošta, ochrana před únikem informací (DLP)

Více informací Vám poskytne naše obchodní oddělení nebo můžete získat na stránkách výrobce společnosti Microsoft.