HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

Zálohování a archivace

V dnešní době jsou data a informace to nejcennější co máme. Díky nim jsme úspěšní v našem podnikaní a businessu a navíc nám vždy poskytují konkurenční výhodu oproti naší konkurenci, která není v dnešním globalizovaném světě zanedbatelná. Jelikož na těchto základních stavebních kamenech fungují všechny společnosti a jednotlivci je nutné se o tato data a informace starat a pečovat způsobem hodným 21. století. Požadavkem všech společností a jednotlivců je vždy mít data plně dostupná 24x7/365, zabezpečená, s co nejmenšími nároky na lidské zdroje a technologie atd.

Řešením pro takové požadavky jsou SW a HW produkty a služby, které naše společnost FS CODES implementuje a poskytuje podporu u našich zákazníků a partnerů.

Mezi hlavní výrobce se kterými úzce spolupracujeme, patří zejména společnosti mající široké portfolio produktů, které lze nasadit do jakéhokoliv prostředí bez rozdílu zákazníka:

Hewlett – Packard Enterprise s produkty HP Data Protector a portfolio HPE storage produktů

Veeam a jejich SW produkty pro zálohování a replikaci dat

Produkty společnosti Microsoft, DELL, LENOVO, Acronics, Veritas atd.

Virtualizace, konsolidace, zálohování a archivace

Jeden z hlavních IT trendů, na který se společnost FS CODES zaměřuje je zjednodušení správy IT infrastruktury, ochrana firemních dat, nepřetržitá dostupnost aplikací, zálohování, obnova a archivace dat, flexibilita, rychlost nasazení, rozšiřitelnost IT prostředí bez jakéhokoliv výpadku dostupnosti aplikací v různých IT prostředích atd.

Virtualizace, konsolidace, zálohování a archivace jsou již základní podmínky každé moderní IT infrastruktury téměř u každého zákazníka, který potřebuje neustále svá data a informace pro svůj každodenní business.

Za pomocí kvalitních HW a SW prostředků a produktů předních světových výrobců jako jsou VMware, Veeam, HPE, Microsoft atd. dokážeme snížit náklady provozu IT infrastruktury a zvýšit efektivitu celého IT prostředí u našich partnerů a zákazníků. Všechna nabízená řešení jsou implementována certifikovanými specialisty, kteří následně poskytují podporu na dodané technologie a případně odborně zaškolí obsluhu u daného zákazníka či partnera.